SIVAS HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN 0.532 421 1 892
SON DUYURULAR

Etkinlikler

Sivas Tutmaç Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği

2. Yaz Şenliği

- +

Tutmaç’ta 2. Yaz Şenliğimiz

2.sini düzenlediğimiz şenliğimiz coşku içerisinde kutlandı Geniş bir katılımın olduğu ve heyecanın zirve yaptığı şenliğimiz, amacına uygun olarak katılımcıların tanıştığı, kaynaştığı, kucaklaştığı, duyguların yoğunlaştığı ve eğlencenin gece geç saatlere kadar sürdüğü etkinlik havai fişek ve ışık gösterileriyle son buldu. Herhangi bir olumsuzluğun yaşanmadığı etkinliğimize, ilgi duyan uzaktan ve yakından iştirak eden, emeklerini esirgemeyen, katkı sunanları gönülden kutluyoruz..

Şenliğimizin DVD’lerini temin etmek isteyenler adreslerini sivastutder@gmail.com adresimize veya 0532 421 1 892 nolu telefona bildirmeleri önemle duyurulur. TV’de ve Sitemizde Yayınlanmayacaktır.

15 Temmuz’u coşku ile dostların buluşmasını sağlamak amacıyla tüm hazırlıklarını tamamlama gayretiyle 14 Temmuz final çalışmasında organizasyon sorumlusu Sn. Ajans Dialog Tekin Bey ve ekibi Tutmaç’a üst kurdu, gece 03.00’e kadar sahne, aydınlatma,ses ve güneşten korunma çadırlarını kurup şenlik alanını düğün hazırlığı içerisinde süsledi.

Sn. Köşe Döner İbrahim BUDAKLI bey aynı coşku ile mobil mutfağını soğutucu dolaplarını ve tüm hazırlıklarını tamamladı. Sandalye ve masalarımız gece şenlik alanında hazır hale getirildi. Sevgili Tekin MURAT gerek mezarlıktaki ağaçların sulanması, gerekse mezarlık inşaatının su ihtiyacını evindeki düzenek ile su sorununu izole etti. Merhum Ahmet KOÇER’in hayrına evlatlarının su tankı hediyesi bir ihtiyacımıza çözüm sağladı. Merhum’a Rahmet Dualarınızı eksik etmeyiniz…

Sn. Osman MURAT’a su tankı için, Feryadi ÇELİK sulama işi, M. Ali’ye şenlik alanının yollarını tozdan arındırmak için sulama çalışması ayrı bir incelikti.

Yönetim Kurulu arkadaşlar ile Muhtarımızın gayretleri takdire şayandı. Tüm emeği geçenlere Teşekkür Ediyorum…

Ali ARIKAN
TUT-DER Başkanı

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.